Yapay Zeka Destekli İnsan Kaynakları Entegre Çözümler

Doğal dil işleme yöntemlerini kullanan yapay zeka destekli skorlama modülümüz; alım yapacağınız pozisyonlarda daha önce görev almış çalışanlarınızın özgeçmişleri ile yeni başvuran adayların özgeçmişleri üzerinden, kriterleriniz doğrultusunda CV skorlama ve aday önerme yapmaktadır. Modülümüz, işe alım süreçlerinde zaman ve maliyet tasarrufu sağlamaktadır.

Adaya ve yetkinliklerine özgü sorular sormanıza olanak sağlayan modülümüzde video ön değerlendirmelerini sizin için yapay zeka yapmakta. Yapay zeka; duygu analizi, ilk izlenim skoru, kelime bulutu ve kişilik analizi gibi değerlendirmeleri yapabilmektedir.

Adayların mesleki yatkınlıkları, ekip çalışmasına uygunluğu, liderlik yeteneği ,iş disiplini, muhakeme gücü, dikkat ve odaklanma süreleri gibi kişilik özellikleri profesyoneller tarafından hazırlanmış testler vasıtasıyla ölçümlenerek pozisyona uyumlulukları raporlanır.

Yüksek güvenlik ve yüksek katılımcı sayısını destekleyecek teknolojik altyapı ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilen ve yaptığımız saha uygulamalarından edindiğimiz tecrübeler ile günden güne gelişen ürünümüz, farklı soru tipleri ve zengin medya içeriklerinin kullanımına imkan tanımaktadır. Eşdeğer sınav yöntemi, soru ve şık sıralamalarında değişiklik yaparak rastgele bir şekilde adaylara sunulması ve farklı cevap türleri ile sistem sınav güvenliğini sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Ek olarak sınav aşamasında video kaydının alınmasına olanak sağlayan sistemimizle birlikte çalışan yüz tanıma teknolojimiz ise ürünümüzün yenilikçi ve farklılaştırıcı özelliği olarak ortaya çıkmaktadır. İhtiyaçlarınıza yönelik hazırlanabilecek özel testlere ek olarak Genel Yetenek Testleri, Bilişim Sınavları ve Yabancı Dil Testleri ile adaylarınızın teknik yeteneklerini ölçebilir, bireysel ve toplu istatistik raporlar üretebilirsiniz. Elastik yapısı ile ölçeklenebilir kurgulanmış sistemimiz sayesinde yüksek katılımcı sayılarında dahi hızlı tepki süreleri ile sorunsuz bir sınav deneyimi sunulmaktadır.

Kapsamlı 17 farklı soru tipi, mantıksal iş akışı ve zengin içerik desteği(resim, video vb.) ile kolayca farklı profesyonel ve güvenli anketler oluşturmanızı sağlayan yenilikçi bir sistemdir. Oluşturduğunuz online anketler ile personelinizin şirket içi ilişkileri ve talepleri toplanarak analize uygun bir şekilde raporlanabilmektedir.

Hiyerarşik onay akış yönetimine sahip olan sistemimiz ile assessment için takımlar oluşturabilir, takımlarınızın günlük aday bazlı aktivitelerini ve pozisyon-aday bazlı süreç takibini yapabilirsiniz. Yapay zeka destekli entegre modüllerimiz sayesinde pozisyona uygun aday eşleme ve değerlendirme süreçleri artık daha hızlı ve daha kolay. Organizasyon yapınız içerisinde her pozisyon için yapay zeka tarafından size önerilen iç ve dış adayları istediğiniz zaman değerlendirmeye alabilirsiniz. Yedekleme odaklı kurulan bu mekanizma sayesinde pozisyon için kısa sürede aday belirleme adımını tamamlayıp değerlendirme sürecine geçebileceksiniz. Aday havuzunuzu pozisyon bazlı hazırlayabileceğimiz özel tasarım sayfalardan sağlayabileceğiniz gibi iç ve dış aday önerme modülü üzerinden de yapabilirsiniz. Aday havuzunuza giren her aday otomatik olarak yapay zeka tarafından açık veya kapalı tüm pozisyonlar için değerlendirilerek skorları ile birlikte size önerilecektir. Uçtan uca aday ve pozisyonlar için güçlü raporlama ve sistem kayıtları sayesinde etkin süreç yönetimi ve BI raporlarına sahip olacaksınız