Teknolojik alt yapı ihtiyaçları doğrultusunda yüksek güvenlik ve yüksek katılımcı sayısını destekleyecek şekilde geliştirdiğimiz adaptif online sınav sistemi (Smart Test); şirketlerin toplu işe alım ve kurum içi ölçme değerlendirme sınavlarında hızlı, güvenilir ve raporlanabilir çözümler sunmaktadır.

Smart Test sistemiyle adayların karşılaştıkları soruların zorluk seviyeleri sınav içi performansa göre şekillenmektedir. Akışkan zekâyı ölçümleyen soru tipleriyle zenginleştirilmiş soru havuzu ve soruların aday kitapçıklarına seçkisiz konumlandırılmasıyla sınav güvenliği en üst seviyede sağlanmaktadır.

Sürükle bırak, boşluk doldurma ve çoktan seçmeli gibi farklı soru tiplerinin yanı sıra soruların görsellerle desteklenebilmesi gibi zengin medya içeriklerinin kullanımı da sağlanmaktadır. Sistem içerisinde yer alan genel yetenek testleri, bilişim sınavları ve yabancı dil testlerine ek olarak şirketlerin ihtiyaçlarına yönelik hazırlanabilecek özel testler ile katılımcıların farklı alanlardaki bilgi birikimi test edilebilmektedir. Bireysel ve toplu istatistik raporları alınabilmektedir. Elastik yapısı ile ölçeklenebilir kurgulanmış algoritması sayesinde sınavlarda hızlı tepki süreleri ile kesintisiz bir sınav deneyimi sunabilmektedir.